Terazi Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri FloBlogger / 30.09.2019 Terazi Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri  Ayakkabı tercihinin burçlara göre yapıldığını biliyor muydunuz? 


Sahip olduğunuz burçların özelliklerini stilinize yansıtırken kıyafetinizin tamamlayıcısı olan ayakkabı tercihlerinizi es geçemezsiniz. 22 Ağustos – 23 Eylül arasından doğan başak burçları için birbirinden güzel ayakkabı önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?


Başak burçları sakin ve uyumludur. Ne istediğini bilen ve dominant bir yapıya sahip olan terazi burçları için zarafet ve güzellik ön plandadır. Dikkat çekici olan terazi burçlarının kendilerine has zevkleri vardır. Detaylar onlar için çok önemlidir. Bu yüzden daha sade ama şık, küçük motifler ile süslenmiş ayakkabılar her zaman dikkatlerini çekecektir.

Daha zarif modelleri seven terazi burçları, temiz, net ve hatasız modelleri tercih ederler. Abartılı değil ama şık olmayı seven terazi burçları bu modellere mutlaka göz atmalısınız.Şimdi sıra karakter olarak kendilerine güvenli ve emin adımlarla ilerleyen terazi burçlarının vazgeçilmez modellerinde! Estetik bakış açısı son derece gelişmiş olan terazi burçları doğuştan kombin yetenekleri olduğu için zorlanmayacaklarına eminiz. Abartıya kaçmayıp klasik kombinlerden hoşlanan terazi burcu her hali ile etkileyebilir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar