Trend Raporu FloBlogger / 09.03.2018 Trend Raporu

 Yeni sezonun trend raporu:İlkbahar- Yaz sezonunun trendleri podyumlardan çıkarak yerini sokaklarda almaya başladı. Çizgilerden payetlere, ekose desenlerden egzotiklere birbirinden şık ve göz alıcı stilleri sizler için araştırdık.Çizgi Detaylar

Özellikle yaz aylarında karşımıza çıkan renklerin en yakın arkadaşı çizgi detaylar harekete geçti. Bilhassa marin stiline uyumlu olan çizgili desenler, bu sezonda birden fazla renklerle Gökkuşağı görünümüne de dokunuyor.

Marjinal Ekose

Casual stilin vazgeçilmezi ekoseler, bu sezonda trend listesinde yerini koruyor. Hem ciddi hem de cool bir imaj için biçilmiş kaftan olan ekoseleri, stilettolarla ve loaferlarla kombinleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Payet

Geçtiğimiz sezon görkemli bir hamleyle dolaplarımıza giren payet, pul ve metalik renkler, bu sezon da iddiasını koruyor. Işıl ışıl bir stille, özellikle gece şıklığınızı bu trendle güncelleyebilirsiniz.

Egzotik Desenler

Yazın habercisi egzotik desenler de yeni sezona geçişle birlikte kendini göstermeye başladı. Birbirinden  güzel tropik detaylı tasarımlar,  bohem akımının yine gözdesi olacak gibi duruyor.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar