Ugly Sneakers Efsanesi ve Kombin Önerileri FloBlogger / 29.05.2018 Ugly Sneakers Efsanesi ve Kombin Önerileri

Ugly Sneakers Kombin Önerileri


Ayakkabı trendleri arasında her dönem belli başlı modeller, diğer modeller arasından sıyrılarak kendini ön plana çıkarmayı başarıyor. Bu dönemde de farklı görünümüyle diğerlerinden kendini sıyıran bir modele sahibiz; ‘’ Ugly Sneakers’’. Her ne kadar adı gibi çirkin olmasalar da bu modeller cazibesini, sıra dışı kalıbı, farklı renk kombinasyonları ve kalın tabanlarından alıyor. Bu modeller, günlük şıklığınız ve özellikle athleisure tarzınız için biçilmiş kaftan. İşte karşınızda sezonun en trend ayakkabıları ve kombin önerileri!Sezonun trend ayakkabısı Ugly Sneakers modelleri hemen hemen her akıma ayak uydurabilen bir tasarıma sahip. Onun kaba hatları, renkleri ve aykırı duruşu adeta çekim alanı oluşturuyor. Ugly sneakerlarınızı sokak modasına uyumlu bir şekilde kullanmak için  boyfriend kesim, deri görünümlü pantolonunuz, oversized ceketiniz ve renkleriyle uyumlu tişörtünüzle kombinleyebilirsiniz.  
Yine sezonun trend modellerinden salaş puantiyeli elbiseler, bu sneakerlarla oldukça uyumlu. Marjinal bir görünüme sahip bu sneakerları yine marjinal parçalarla kullanarak sıra dışı bir imaj yaratabilirsiniz.


Tabii ki bu kadar sıra dışı görünümlerin yanına sade kullanım da mümkün. Gömlek ve bol, kısa paça kotunuzla kombinleyebileceğiniz sneakerlarınızla günlük stilinize hoş bir detay katabilirsiniz.

Gelelim eteklere, dilerseniz bol tişört veya sweatshirtlerinizle muhteşem bir uyum yakalayacak sneakerlarınızı, etek ya da tişörtünüzdeki ayrıntılarla birleştirebilirsiniz. Ucu dantel veya tül detaylı etekler bu modeller için biçilmiş kaftan.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar