Yağmur Çizmesi ile Yapılacak 5 Farklı Kombin FloBlogger / 20.11.2018 Yağmur Çizmesi ile Yapılacak 5 Farklı Kombin

Yağmurlu ve soğuk havalar genelde ne giyineceğimize en zor karar verdiğimiz zamanlar olur. Bu havalarda sabahları ne giyeceğimize karar vermek için dolabın karşısında geçirdiğimiz süre de artar. En zoru da yağmur çizmeleri gibi büyük parçaları kombinleyebilmek. Hem yağmurda ıslanmamak hem de şık kombinler yaratmak isteriz. İşte size bu havalarda yapabileceğiniz 5 farklı kombin !1. Siyah yağmur çizmesi ve şık bir elbise ofis için en ideali!

Ofis kıyafetlerine yağmur çizmelerini genellikle kombinlemekte zorlanırız. Oysa şık, casual bir elbise ile kombinlediğinizde ofis için uygun bir kombin elde edebiliriz. Çizmelerin içine giyeceğiniz çizmeden biraz uzun çoraplar ile de tarzınızı farklılaştırabilir, bu kombine bir hava katabilirsiniz. Yağmur çizmenizi siyah olarak seçerseniz, aykırı bir tarz da sergilememiş olursunuz. Geri kalan her şey ruh halinize kalmış! :)


2. Bohem stil yağmurlu havalarda da iyi gider!

Yağmurlu havalar, bohem tarzını korumaya çalışanlar için için çok ideal. Basit birkaç ipucu ile yağmur çizmeleriyle bohem bir hava yakalayabilirsiniz. Yağmur çizmelerinizi panço ve altına giyeceğiniz taytla kombinleyebilir, daha keskin bir silüet için belinizin etrafını bir kemerle sarabilirsiniz. Şık ve dikkat çekici!

3. Kendinden emin bir kombin için: Rengarenk yağmur çizmeleri!

Siyah muz çorap, siyah mini etek, eteğinizin yarısını kapatacak uzunlukta siyah örgü bir kazak… Çok fazla siyah olduğunun farkındayız ama burda dikkat çeken parça; yağmur çizmeleriniz! Kırmızı, hâkî, bordo, lacivert… Hazırladığınız bu kombinin altına giyeceğiniz farklı renklerdeki yağmur çizmeleri stilinizi tümüyle ortaya çıkaracaktır. Ayrıca takacağınız birkaç aksesuar da ekstra şıklığı garantiliyor.


4. Romantik kombinler

Kombinlerinize masum bir görünüm kazandırmak için, daha parlak tonda yağmurluk veya yağmur ceketiyle, çiçek desenli bir elbiseyi birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca, dizüstü çorapları seçebilir, basit altın küpeler ve orta büyüklükteki kahverengi çapraz vücut çantalarıyla görünümü renklendirebilirsiniz. Renkleri de sezonun 

modası toprak tonlarında seçerseniz romantik bir görünüme bürünmüş olursunuz.5. Yağmur çizmeleri sokak stilinde de ilham kaynağı

Modern stillerin hemen hemen hepsi, yağmur çizmelerinin herhangi bir modeline ve tonuna son derece uyumludur. Baskılı tunik sweatshirtler ve renkli alternatifler de hoş bir seçim olabilir. Yine de baskıların ve çizmelerin tasarımlarının pantolonunkilerle çok benzer olmaması için dikkatli olmanız gerekir. Klasik pantolon biçimleri, kahverengi, zeytin ve bej gibi klasik siyah-beyaz pantolonlarla eşleştirilebilir.

     Yağmurlu havaların en şık kurtarıcısı yağmur çizmelerinin farklı modellerini görmek için hemen tıklayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar