Yaz Davetlerinde Tercih Edebileceğiniz Ayakkabı Modelleri FloBlogger / 25.06.2019 Yaz Davetlerinde Tercih Edebileceğiniz Ayakkabı Modelleri

Davet ayakkabısı seçiminiz nasıl olmalı? 


Bir çoğumuzun dört gözle beklediği yaz aylarında, renk renk, cıvıl cıvıl elbiselerin altına giyebileceğiniz ayakkabıları sizler için derledik. 


Davet ayakkabısı seçerken maksimum uyum ve şıklığı yakalamak ne kadar önemli olsa da rahatlığın önemi de yadsınamaz bir gerçek...rek:)


Yazın davetlerinin kurtarıcısı uzun beyaz elbiselerinizin altına canlı renk bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Hem günlük stilinizde hem de davetlerde kullanabileceğiniz bu modeller ile rahatlığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. 

Davet ayakkabıları konusunda size başka bir tavsiyemiz ise renk konusunda kesinlikle cesur olmanız gerektiğidir. Mavi, kırmızı, bej renklerini kombinlemekten asla çekinmeyin çünkü yaz mevsimi her canlı kombini kaldırabilecek kadar enerjiye sahiptir.

Rengarenk uzun bir elbise tercih ederek altına elbisenin içerisinde yer alan renklerden oluşan bir ayakkabı ile kombininizi tam anlamıyla taçlandırmış olacaksınız.

Birbirinden güzel  davet ayakkabıları için sizi FLO mağazalarına ya da flo.com.tr’ye bekliyoruz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar