Yaz Sezonu Ofis Modası FloBlogger / 02.07.2018 Yaz Sezonu Ofis Modası

Yaz Sezonu Ofis Modası

Yağmurlu havaları da geride bıraktığımıza göre artık yazın bunaltıcı sıcaklarından şikâyet edebiliriz! 😊

Git gide artış gösterecek olan sıcaklar bize şimdiden nasıl giyinmemiz konusunda adeta ipucu veriyor. Yoğun nem ve yanlış kumaş tercihi bizi bu sıcak havalarda zor durumda bırakabilir.

‘’Sıcak havalarda ne giyilir?’’ dediğinizi duyar gibiyiz. İşte karşınızda en yeni kombin önerileri!


Eğer ofis çalışanıysanız ve formal giyinme mecburiyetiniz varsa tulumlar imdadınıza yetişiyor! Hafif kumaşlardan tercih edeceğiniz, sezonun trendine uygun bir tulum ve altına giyeceğiniz şık ayakkabılarınız sizi hem şık hem de rahat ettirecektir.Elbiseler hiç tartışmasız bunaltıcı sıcakların en joker parçaları. Gömlek elbiseler sizi çalışma ortamında son derece rahat ettirebilir. Profesyonel bir görünüm elde etmek istiyorsanız, gömlek elbisenizi tote çanta ve stilettolarla kombinleyebilirsiniz.

Yaz mevsimine en uygun kumaş olan keten ve elbise ikilisi bir araya geldiğinde sizi serin ve rahat çalışma saatleri bekliyor diyebiliriz. Keten elbiselerinizi topuklu sandaletlerle birlikte kullanırsanız hem şık hem de profesyonel bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Son derece standart bir kombinasyon olsa da rahatlığı tartışılmaz. Etek ve gömlek kombinasyonu yaparken sezonun trend kesimlerini ve uygun kumaşları tercih ederseniz hem çalışma ortamınızda rahat eder hem de formal görünümün dışına çıkmazsınız. Keten çok kolay kırışan bir kumaş olduğu için etek kullanımında zor olsa da gömleğinizi keten tercih edebilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar