Yazın Dolabınızda Olması Gereken 4 Ayakkabı Modeli FloBlogger / 12.07.2019 Yazın Dolabınızda Olması Gereken 4 Ayakkabı Modeli

Her kadının dolabında mutlaka olması gereken ayakkabı modelleri vardır.

Yazın, rengarenk ve farklı ayakkabılar giymek için bir çok sebebimiz var. Her tarzda, kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz kurtarıcı ayakkabıları ise yazımızda sizler için derledik!


Öncelikle spor ayakkabılardan başlayalım. Yaz kış demeden her kıyafetin altına giyebileceğiniz ugly sneakerlar ile birbirinden güzel kombinler yapmaya hazır mısınız? Özellikle eteklerin ve elbiselerin altına giydiğiniz zaman bütün havanızı değiştirebilme potansiyeline sahipler.

Espadriller! 1980'lerin modası hasır tabanlar, şimdiki zamanın vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Kombinlerinize hem şıklık hem de rahatlık katmaya geliyorlar. 

Yüksek tabanlı, terlik ya da sandalet şeklindeki modelleri ile kot şortlarınızla  birlikte uyumu kolayca yakalayabileceksiniz. Şeffaf ayakkabılara gelince... Hem spor hem de klasik kombinlerinizle kullanabileceğiniz bu modelleri gece davetlerinde ve günlük yaşantınızda da tercih edebilirsiniz. 

Vee tabii ki,  yazın olmazsa olmazları arasında yer alan sandaletler! Bantlı, topuklu, gladyatör sandalet modelleri tüm yaz ilk tercihiniz olarak dolabınızda yerini alacak. Sıcak havalarda daha şık bir görünüme sahip olurken aynı zamanda hareketli hayatınıza rahatlıkla adapte edebileceğiniz sandaletlerinizi ayağınızdan çıkaramayacağınıza eminiz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar