Yazın Rengi: Beyaz FloBlogger / 16.05.2018 Yazın Rengi: Beyaz Yağmurların, fırtınaların dinip, yaz aylarının başlamasıyla beraber dolaplarımızda yerlerini alan ‘’Beyaz kıyafetlerimizi en canlı renklerle nasıl kombinleriz?’’ diyenlerdenseniz işte karşınızdayız.


Beyazın her renkle muhteşem uyumu yaz sezonunda sokaklarda!

Tatil sezonunun gelmesiyle bileğe kadar uzanan dökümlü elbiseler, üzerinde baharın renklerinden çiçeklerin bulunduğu modeller sıkça karşımıza çıkacak. Bavullarınızda olmazsa olmazlardan olacak bu elbiseleri tatil beldelerinde, akşam gezmelerine giderken ayağınıza giyeceğiniz şık ve rahat topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Güzel havaların gelişiyle en sevdiğimiz tulumlar da askılarda yerini aldı. Bembeyaz tulumları her renk her model ayakkabı ile kombinlemek mümkün. Turuncu renk bilekten bağlamalı topuklu model üzerine, bol kesim bir tulum giyerek göz alıcı şıklığa ulaşabilirsiniz.


Günlük stilinizde de sıkça kullanabileceğiniz renklerden biri olan beyazı kombinlemek bir o kadar kolay. Puantiyeli bir tulumun altına, kırmızı bilekten bağlamalı topuklu ayakkabıyı ister arkadaşlarınızla buluşurken ister işe giderken rahatça kullanabilirsiniz. Hepimizin sevdiği açık renkler ve dökümlü kumaşların sezonu açıldığına göre en renkli ayakkabılar dolaplarınızda yerini alsın.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar