Yeni Sezon Ofis Şıklığı FloBlogger / 26.09.2019 Yeni Sezon Ofis Şıklığı

Vaktinin çoğunu iş yerinde geçiren kadınlar için ofis şıklığı oldukça önemlidir. Haftanın en az beş günü kullandığımız parçaları en stil hale getirmek için size tüyolar veriyoruz. Rahatınıza mı düşkünsünüz yoksa tarz olmaya mı? Her ikisini birden arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kurtarıcı parçalar ceketler… Kıyafetiniz ne olursa olsun üzerinize aldığınız ceketiniz ile her şekilde ofis kombininiz hazır. Size resmiyet kazandırırken özenle giyinilmiş algısı da oluşturur. Hele bir de altına ofiste bulundurduğunuz ya da yanınıza taşıdığınız stilettolarınızı giydiğiniz zaman ani gelişebilecek her toplantıya hazırsınız.Son dönemin en moda parçalarından olan parlak pantolonlarla tam olarak ofis stilinizi yansıtabilir. Her rengini tercih edebileceğiniz gibi yüksek bel, geniş paça modelleri de tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz ceket ve kalın taban sneakerlarınızla casual şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Ofiste biraz daha spor olmak istiyorsanız kış aylarında tercih edeceğiniz botlarla rahatlığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. Her kombininizin altına olabilecek bu botlar elbiseleriniz, etekleriniz ve pantolonlarınızla istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Gömleklerinizle birlikte bir sürü kombin alternatifi yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar