Yeni Sezon Trendleri FloBlogger / 17.09.2019 Yeni Sezon Trendleri Yeni sezonun gelmesiyle birlikte yeni trendler de hepinizi heyecanlandırıyor değil mi?

Sezonun trendlerini sevdiğiniz parçalarla kombinleyerek dolabınıza dahil edebilirsiniz. Bunun için mutlaka önerilerimize kulak vermeyi unutmayın.

Yeni sezon trendlerinin en baskını kırmızı renk…

Neredeyse her defilede karşınıza çıkacak olan kırmızı rengi mutlaka kombinlemelisiniz. Ayakkabı, aksesuar, kazak fark etmez hangi parçada hoşunuza gidiyorsa kullanabilirsiniz. Özellikle kırmızı ya da bordo postallar ile kombininizin eksik parçasını bulabilirsiniz.

 

Sıra gelsin neonlara…

Geçen sene popülerliği artan neon parçaları bu sene istediğiniz her şekilde kombinleyebilirsiniz. Bütün gözler üzerinizde olabilir ama inanın hiç yadırganmayacaksınız. Sarı, yeşil, turuncu bu renklere neonlar çok yakışacak bizden söylemesi😊Deriler geri geldi…

90’ların modası deri pantolonlar, bluzlar tekrardan gardıroplarımızda yerini aldı. İddialı kombinlerle gecenin ışıldayan ismi olabilir, düz parçalarla ise günlük hayatınıza da dahil edebilirsiniz.


Takımları atlamayalım…

Klasik kombinlerin vazgeçilmezi hayat kurtaran takımları bu sefer rengarenk görebilirsiniz. Siyah, lacivert, kahverengini rafa kaldırabilir pembe ve haki tonlarına yönelebilirsiniz.Daha fazlası için bizi takipte kalın!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar