2017’de Bizi Bekleyen Saç ve Makyaj Trendi FloBlogger / 15.03.2017 2017’de Bizi Bekleyen Saç ve Makyaj Trendi

2016 yılı geri de kaldı ve 2017 için bize ipuçları bıraktı. 2017’nin soğuk kış aylarında yüzünüzü daha canlı ve çekici göstermenin yollarına göz atalım.

Kırmızının etkisi

Kırmızının etkisi 2016 podyumlarını esti geçti. Bu yılda 2017 kışında ve  ilkbahar/ yaz sezonunda bolca göreceğimiz kırmızı tonları ile dikkatleri dudaklara çekiyoruz!


Doğal Görünüm

Doğal makyaj görünümü ve  dağınık saçlar son dönemde yükselişte! Özellikle ünlü mankenlerin de kullandığı “yok gibi makyaj” yani  “non-touring” trend haline geldi. Soğuk havalar da hemen kuruyan ciltleri canlandırmanın yolu; ışıltılı bir cilt görünümü yakalamak!

Göz Kalemi

Geçmişten gelen güzellik! Göz kalemleri yeniden gündeme geliyor. Güzel bir görüntü oluşturmak için göz kalemini, göz şeklinize göre uygulayın. Küçük gözleriniz varsa beyaz waterproof göz kalemini göz içinize sürerek gözlerinizi daha büyük gösterebilirsiniz. Mavi ve yeşil renkte gözleriniz varsa göz kalemini göz pınarınıza kadar uygulayıp, daha derin ve çekici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Bırak Dağınık Kalsın

Geçen yıl etkisini çokça gördüğümüz doğal saçlar bu sene de popülerliğini korumaya devam ediyor. Yarım topuzlar, dağınık örgüler, sabah yataktan yeni kalkmış görüntüsü veren at kuyruklarıyla doğallık her zaman sizinle!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar