2018-19 Sonbahar-Kış Çanta Trendleri FloBlogger / 30.10.2018 2018-19 Sonbahar-Kış Çanta Trendleri Bu sene birçok çanta modeli trend kategorisinde kendine bir şekilde yer buldu. Minyatür omuz çantaları, kemerli bel çantaları, oversize sırt çantaları derken ortaya hem çok çeşitli hem de bol renkli görünümler çıktı. İşte karşınızda sonbahar-kış sezonunun trend çanta modelleri!

 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonu çanta trendlerinin ana temasını oluşturuyor; yanık turuncu, orman yeşili, gök mavisi ve bebek pembesi gibi sezon renkleri sofistike sonbahar görünümü ile harikulade bir kontrast yaratıyor.Parlaklık ve Cazibe :

Eskilerin gösterişli tavrını şimdinin ise rahat şıklığın bütünü olan ışıltılı çantalar, sezonun popüleri. Kombin renklerinizde uyumu yakaladığınız sürece hemen her parçayla uyum sağlayacak olan bu parlak çantalarla şıklık kaçınılmaz.Sırt Çantası:

Rahatlığından olacak ki, sırt çantaları bir süredir trend listesinden inmiyor. Hemen her stil yorumuna ayrı bir ifade katan sırt çantalarının bu karizmatik ve rahat duruşu, bu sezon metalik tonların akımına kapılmış durumda. Günlük stilinize son derece yakışacak olan bronz renkli çantanızı, siyah kombinlerinizde ön plana çıkarabilirsiniz.
Eski Yeni:


Bir diğer çapraz etki ise mücevher detaylı çantalar. Onlara baktığınızda dantel bir eldiven hayal etseniz de aslında günlük stilin bir parçası olmaya çoktan adaylar. Sıklıkla kutu ve portföy çantalarda karşımıza çıkıyor. Kombinizi mümkün olduğunca sade tutarak tüm dikkatleri tek bir odakta toplayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar