2018 Sonbahar-Kış Trendleri FloBlogger / 14.09.2018 2018 Sonbahar-Kış Trendleri

2018 Sonbahar – Kış Trendleri

Havaların iyiden iyiye bozmasıyla birlikte bizler de yavaş yavaş kışlıkları çıkarmaya, yeni sezon ürünlere göz atmaya başladık. Yeni trendler ise her zamanki gibi şık ve oldukça çeşitli. İşte karşınızda sizler için derlediğimiz yeni sezon trendler: 
Ugly Sneaker efsanesi sürüyor:

Baharın başlarına doğru kendini göstermeye başlayan ugly sneakerlar, sonbaharda da iddiasını koruyor. Taytlarınızla, sweatshirleriniz ve penyelerinizle kombinleyebileceğiniz ugly sneakerlar pek çok farklı model ve renk alternatifine sahip.Metalik tonlar:

Uzay çağını hatırlatan metalik tonlar, sonbaharda da varlığını sürdürüyor. Grinin en parlak tonları ve oversized kesimler ve maskülen stilden ilham alan bu trend, uzunca bir süre kendinden söz ettirecek gibi duruyor.
Toprağın cazibesi:

Sonbahar ve renkleri en ilham veren tonlar değil mi? Yeni sezona tabii ki toprak tonlar, tabalar, süetler ve deriler eşlik edecekti. En güzel bot modelleri, sonbaharın büyüsüne yakışır şekilde. Haki renklerle kombinleyebileceğiniz veya nude tonlardan faydalanabileceğiniz toprak tonları etek ve botlarınızla kullanabilirsiniz.
Şimdi yeni sezonun en seçkin ürünlerine www.flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar