2019 Spor Ayakkabı Modası FloBlogger / 06.12.2018 2019 Spor Ayakkabı Modası

Spor ayakkabı modellerinin günlük stile kattığı muazzam rahatlık, onların git gide stil kombinasyonlarında kendine daha fazla yer bulmasına imkân tanıyor. Hem rahatlığı hem de şık tasarımlarıyla neredeyse vazgeçilmez hale geldiler. Sneakerlara alternatif olarak tercih edebileceğiniz spor ayakkabı modelleri; yalnızca sportif kombinlere değil, etek ve pantolon kombinlerine de ilham veriyor. İşte karşınızda spor ayakkabılarınızla yapabileceğiniz kombinler: Geleneksel sportif:

Eşofmanınız, sweathirtünüzle kombinlediğiniz spor ayakkabılarınız geleneksel bir stil. Fakat itiraf edelim en sevdiğimiz kombinler arasında. Üstelik sokak modasına da oldukça uygun. Arkadaş buluşmalarınızda, alışveriş zamanlarınızda veya yürüyüşlerinizde spor ayakkabı modelleriyle kombinleyebileceğiniz bu stili tercih edebilirsiniz.
Feminen stilde spor ayakkabı:

Feminen stil ve spor ayakkabı kombinasyonu kulağa garip geliyor gibi düşünüyorsanız son derece yanılıyorsunuz. Uzun etek, boğazlı salaş kazak ve altına giyeceğiniz spor ayakkabılar ile son derece modern ve feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.
Metalik detaylar

Cazibesini bir türlü yitirmeyen metalik tonlar, spor ayakkabıların detaylarında da karşımıza çıkıyor. Kot pantolon ve aksesuarlarınızla tamamlayacağınız kombinlerinizin en göz alıcı parçası hiç şüphesiz spor ayakkabılarınız olacak.Cool Tavır!

Kaban, tayt ve sneaker üçlüsüyle kışın sportif stilinin kodlarını yeniden yazabilirsiniz. Ayrıca cool bir stil olduğu da aşikar! Bu modellere göz atmanızda fayda var. İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar