Ayağınıza en uygun doğru tabanlık #ayağınızasağlık FloBlogger / 19.06.2019 Ayağınıza en uygun doğru tabanlık #ayağınızasağlık Ayağınıza uygun en doğru tabanlık, Flotomic 


Bütün günün yorgunluğunu ayaklarınız çeker. Ayağınızdaki sorunlar duruşunuzu, dengenizi, yürüyüşünüzü, koşunuzu ve diğer aktivitelerinizi olumsuz yönde etkiler.

Ayağınıza uygun en doğru tabanlık için Flotomic’i keşfetmeye hazır mısınız?


Öncelikli olarak FLO mağazalarında yaptırabileceğiniz ayak basınç analizi ile size özel belirlenecek tabanlık ile ayağınızdaki sorunu çözmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra doğru spor ayakkabı seçimi ve egzersiz de ayak sağlığınız için en önemli etkenlerdendir. 
Flotomic’in sağladığı konfor sayesinde taban çökmesi, dışa basma ve içe basma gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. FLO’da bulunan tabanlıklar elastik, ayağınızın nefes almasını sağlayan tasarıma sahip, topuğa ve ayağa maksimum destek veren, yorgunluk hissini azaltan, baskıyı vücuda eşit şekilde dağıtan ve ayak konforunu arttıran ürünlerdir.


Ultra Düz Taban


Ayak kemerlerinin olmadığı veya az olduğu durumlar düztabanlık olarak tanımlanır.


Çukur Taban


Ayağın iç kısmındaki kavisin normalden fazla olması durumuna çukur ayak denir. Çukur ayak, düz tabanın tam tersi bir durumdur.


İçe Basan Taban


İçe basan bir tabanınız var ise  yürüme veya koşma sırasında ayağınızın uzun aksının vücudun ilerleme çizgisine göre içe dönmesinden anlayabilirsiniz. 


FLO mağazalarında bulunan Flotomic ile ayak tipinizin hangisi olduğunu rahatlıkla öğrenebilir ve uygun tabanlık ile konforlu gezilerin tadını çıkarabilirsiniz. 


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar