Babanızı Mutlu Edecek Hediye Fikirleri FloBlogger / 09.06.2017 Babanızı Mutlu Edecek Hediye Fikirleri

Babalar Günü hediye fikirleriGüçlü duruşuyla, sevgisiyle ve korumacılığıyla çocukları için en iyisini yapmak adına çabalayan babalarımıza teşekkür etmek için Babalar Günü harika bir bahane. Onlar her zaman ‘’siz iyi olun yeter’’ diyerek, tebessümle hediye istemediklerini söyleseler de, ufak bir hediyenin bile onları ne kadar mutlu edeceğini çok iyi biliyoruz.

Biz de değerli süper kahramanlarımız için onları mutlu edecek hediye fikirleri derledik.  Üstelik FLO' da Babalar Gününe özel, erkek ayakkabılarında ikinci ürün %50 indirimli!Genç Baba

Eğer genç bir babanız varsa  tarzına son derece önem verdiğini ve enerjik olduğunu varsayıyoruz. Eğer genç bir babanız veya ruhu genç bir babanız varsa, bu Babalar Gününde onlar için sezonun en popüler ve dinamik modellerinden bir çift hediye edebilirsiniz.

Klasik Baba

Eğer babanız klasik tarzda giyinmeyi seviyor ve uzun süre ayakta çalışıyorsa muhtemelen ayaklarındaki ağrılardan da şikayetçidir. Polaris’in 5Nokta modelleri, babanızın ayaklarını beş ayrı nokta üzerinden destekleyerek yürüyüşü ve hareketi kolaylaştırır. Babalar Günü için bu modelleri tercih ederek hem babanızı mutlu etmiş olur hem de uzun süren ayakta çalışma saatlerini daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Casual Baba

Eğer babanız ofis çalışan ise ve imajına özen gösteriyorsa casual modeller sevgili babanız için güzel bir seçim olacaktır. Hem yoğun ve resmi iş toplantılarına uyum sağlayacak hem de modern bir görünüm kazanacaktır.

Sportif Baba

Spor yapmayı ve uzun yürüyüşleri seven bir babaya sahipseniz, onun kendine ayırdığı vakitleri daha konforlu kılmanıza aşağıdaki modeller yardımcı olacaktır. Siz de böylelikle babanızı mutlu etmenin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar