Bot Zamanı! FloBlogger / 27.09.2018 Bot Zamanı!

Havaların soğumasına üzülsek de itiraf edelim ki bu havalarda bot giymeye başlayacağımız için de içten içe seviniyoruz. İşte, bu yağmurlu havalarda giyebileceğiniz en güzel bot modelleri ve kombin önerileri!Kazaklarımız artık dolaptan çıktı. Yaz mevsiminin sunduğu tek parçalı kombinler, yerini kat kat giyinmeye ve farklı stillere bıraktı. Bu sezon bot trendlerinde  ofiste, sokakta  rahatça kullanabileceğiniz ve farklı topuk modelleriyle detaylandırılmış bootiler var. Özellikle süet görünümün ağırlıklı olduğu modeller oldukça dikkat çekiyor.
İnce bağcıklı, sivri burunlu topuklu ayakkabılar  hem eskilerin vintage ruhunu yansıtıyor hem de günümüz modasına uyum sağlıyor. Süet ve deriden oluşan alternatif modelleri  bohem stilinize uyarlayarak oldukça dikkat çekici bir görünüm kazanabilirsiniz.


Sokak modasını da es geçmemek lazım.  Deri, yarım bot modelleri bu sezon çeşitli kemer ve  aksesuar detaylarıyla dikkat çekiyor. Boyfriend kotlarınızla kombinleyebileceğiniz botlarınızı, oversized, slogan tişörtlerinizle kombinleyerek, dikkat çekici ve dinamik bir stile sahip olabilirsiniz.Şimdi sezonun en trend ve en göz alıcı modellerine sahip olmak için www.flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar