Fenomen Anneler #OkulZamanı Etkinliğinde Takipçileriyle Buluştu! FloBlogger / 25.08.2017 Fenomen Anneler #OkulZamanı Etkinliğinde Takipçileriyle Buluştu!

Ünlü fenomenler  Zeynep Aydoğan, Ece Kumkale İmren Gürsoy ve Bihter Erol  FLO etkinliğinde buluştu!


Dün İstinye Park ve Cevahir FLO mağazalarında gerçekleşen ‘’Fenomen Anneler Okula Dönüş için Yarışıyor’’ etkinliği oldukça eğlenceli geçti.

İmren Gürsoy ve Ece Kumkale İstinye Park AVM’de , Zeynep Aydoğan ve Bihter Erol’un Cevahir AVM’de katıldıkları #OkulZamanı hashtagiyle gerçekleşen etkinlik, takipçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Okula dönüş alışverişinin yapıldığı ve fenomen annelerin satış danışmanı görevini üstlendiği yarışmada, anneler en fazla ürünü satmak için birbirleriyle sıkı bir mücadeleye girdi. Keyifli anların yaşandığı etkinlikte sıkça fotoğraf ve video çekildi. Fenomen anneler, satış danışmanı olarak görev aldıkları FLO mağazalarında her gelen müşteriyi büyük bir ilgiyle karşıladı. Kıyasıya rekabetin olduğu etkinlikte, müşteri ve takipçiler destekledikleri fenomenden alışveriş yaparak sürpriz hediye çekleri kazandı.
 Instagram üzerinden canlı yayınlanan yarışma sosyal medyada da büyük bir ilgi gördü. 

Yarışmada, Zeynep Aydoğan birinci olurken, İmren Gürsoy’da en fazla ürün satarak ikinci sıraya yerleşti.


Siz de çocuğunuzun #OkulZamanı için ihtiyacı olan en güzel ve en eğlenceli modelleri flo.com.tr adresinden alabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar