Floblogger 3 Yaşında! FloBlogger / 07.08.2017 Floblogger 3 Yaşında!

Floblogger 3 Yaşında!


2014 yılında sizlere ‘’Merhaba!’’ dediğimiz günden bu yana tam 3 yıl geçti! 


3 yıldır, siz değerli okuyucularımız için; modadan en güncel haberleri veriyor, stil önerilerinde bulunuyor, sağlıklı yaşam önerileri sunuyoruz. Yorumladığımız her parçayı özenle seçiyor ve indirimleri yakından takip ediyoruz. Floblogger ekibi olarak bizler, moda dediğimiz engin okyanusta sizlere bir nevi pusula olmayı kendimize misyon edindik.


Her geçen gün gelişen içeriklerimizle, farklı proje ve fikirlerimizle nice yaşlar kutlamayı arzu ediyoruz. Blogumuza göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeni bizlere güç katıyor, daha başarılı ve daha iyi içerikler yazmak adına motive ediyor. Yazdığımız her bir içerik, bizim için ayrı bir özen ve ayrı bir heyecan. Sizlere de bu hissi verebiliyorsak ne mutlu bize!


Hızla değişen trendler, akımlar ve ürünler derken; yüzlerce içerik yazdık, sildik, seçtik ve sizlerin beğenisine sunduk. Sizlerle beraber büyüyen Floblogger’ın bir parçası olmaktan son derece onurlu ve gururluyuz! 

Tüm okuyucularımıza binlerce kez teşekkür ediyoruz. Birlikte nice yeni ayakkabılara, romantik  pembelere ve vintage akımlara… Floblogger ekibi olarak, sizlerle birlikte nice yıllara, nice yaşlara! 


Birlikte ilerleyeceğimiz uzun bir yolumuz var. Bizi takipte kalın!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar