FLO'dan Alabileceğiniz En Güzel Okul Çantaları FloBlogger / 03.09.2018 FLO'dan Alabileceğiniz En Güzel Okul Çantaları Okulların açılmasına az bir zaman kaldı ve malum alışveriş telaşı da hepimizi sarmış durumda.  Yeni okul döneminde ister çocuğunuz, ister kampüs stiliniz olsun en güzel çanta modelleri ise tabii ki yine FLO'dan geliyor. İşte karşınızda  en trend ve en güzel okul çantaları!Okul heyecanı yaşayan yalnızca minikler değil... Lise ve kampüs şıklığınızı dünyaca ünlü markaların, en trend modelleriyle taçlandırabilirsiniz. Okulun ilk günü tarzınız belli olsun :)
Hem günlük tarzınızı hem de okul stilinizi ortaya koyacak en şık çanta modelleri için FLO.com.tr adresini ziyaret edin. Okulda, sokakta kısaca her yerde kullanabileceğiniz en popüler çantalar, onlarca renk ve model çeşitleriyle FLO'da sizleri bekliyor.Bu sezon, okula yeni başlayan minikleri daha da heveslendirecek muhteşem çanta modelleri var. Özellikle kız çocuklarının sevdiği  Kraliçe Elsa, Angry Birds ve Hello Kitty desenli çantalar şimdiden büyük ilgi topladı. Miniklerin yeni dönem okul stresini bu eğlenceli modellerle, eğlenceli bir motivasyona dönüştürebilirsiniz. 

Yalnızca minik hanımlar değil, küçük beylerin de en sevdiği karakterler FLO'da! Lisanslı Marvel karakteri Spider-Man'dan Minions'a, Cars'dan Pumasks karakterli en eğlenceli çantalar minikleri bekliyor. İddia ediyoruz bu eğlecenli çanta modelleriyle minikler okula gitmeye can atacak!
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar