Kampüse Dönüş FloBlogger / 06.09.2018 Kampüse Dönüş

Üniversitelerde yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına az bir süre kaldı. Şimdiden kampüs kombinleri, ne giyeceğim stresi de ufak ufak kendini göstermiyor değil. Biz de sizler için kampüs şıklığınızı tamamlayacak en güzel modelleri ve kombin önerilerini derledik. İşte karşınızda kampüs tarzınız için stil önerileri!

Sosyal hayatın yoğun olduğu kampüslerde tarzınızı ifade etmek ve şık bir stil oluşturmak için sokak modasının rahatlığından, serbest stillerin renklerinden faydalanabilirsiniz.


Sportif bir görünümü basit detaylarla şık bir hale getirebilirsiniz. Sezonun trend renklerinden ve modellerinden yola çıkarak  hem kampüste sizi rahat ettirecek hem de  şıklığınızı ön plana çıkaracak  kombinler yaparak oldukça cool bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Temiz ve özenli görünmek önemli demiştik. Erkek stilinde ise bu sezon haki renklerin yoğun olduğu bir trend var. Hakinin erkeklere ne kadar yakıştığı konusundaki genel kanıya bakarsak, bu trend hiç de boşuna çıkmış gibi görünmüyor. Kot ve tişörtlerinizin üzerine giyeceğiniz haki ve toprak tonlarındaki  ceket ve sneakerlarınızla oldukça hoş olacağınız bir gerçek.
Renkli tişörtler, sweatshirler ve spor ayakkabıların cool görünümünü kim inkar edebilir?  Hem rahat bir stil hem de dikkat çekici bir görünüm. Bu sezon siz de FLO'yu ziyaret ederek  hem yüzlerce markanın binlerce modelinden kendi imajınıza uygun olanı bulabilir hem de kampüste tarzınızı yansıtabilirsiniz!

Kampüs şıklığınızı tamamlayacak en güzel modelleri görmek için şimdi www.flo.com.tr adresini ziyaret edin!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar