Minikler için En Güzel Bayram Hediyesi Önerileri FloBlogger / 04.06.2018 Minikler için En Güzel Bayram Hediyesi Önerileri Minikler her bayramı bizden daha heyecanlı karşılamıyor mu? Onlar için bayram tatil, hediyeler ve bolca harçlık demek. Biz de bu bayramda onların neşesine neşe katacak, muhteşem hediye önerileri derledik. İşte karşınızda miniklerin bayılacağı en güzel ayakkabı modelleri!


Miniklerin tarzını hafife almayın! Onlar modayı şimdiden takip ediyor ve ne giyeceklerine kendileri karar veriyor. Minik beylerin tarzına yakışacak en güzel ayakkabıları almak ise siz ebeveynlere kalıyor. Oğlunuzu, bu bayramda kot pantolonunun altına yakışacak bir sneaker modeliyle son derece mutlu edebilirsiniz.


Pembe renk, minik prenseslerin vazgeçemediği ve popüler çocuk renklerinden biri. Bu bayram tatlı kızınıza üzerinde rengarenk kalpler olan, giymesi son derece kolay ve rahat  Polaris sneakerlarından hediye edebilirsiniz. Ayağından hiç çıkarmak istemeyeceğine neredeyse eminiz! :)

Çocuğunuz hiç bitmeyen bir enerjiye mi sahip? O zaman onun enerjisine dayanabilecek aynı zamanda ayak sağlığını da koruyacak bir modele ihtiyacınız var demektir. Üstelik bu modeller, onun çok önem verdiği tarzına da son derece yakışacak. :)


Çocuk koleksiyonlara baktığınızda, sizin de çocuk olasınız gelmiyor mu? Onlar için en eğlenceli modeller, anatomilerine uygun olarak üretiliyor. Cıvıl cıvıl iç açan görünümleriyle, miniklerin renkli dünyasının adeta bir yansıması oluyorlar. Minikler bu bayram da oldukça şanslı. Çünkü onları FLO'da birbirinden güzel rengarenk ayakkabılar var!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar