Pembe Yeşil Turkuvaz FLO Çok Güzel Bu Yaz! FloBlogger / 22.08.2016 Pembe Yeşil Turkuvaz FLO Çok Güzel Bu Yaz! Kesin konuşuyorum, iddialıyım ve lafımın arkasındayım. Evet sevgili FLO Blogger okurları; ‘Ayakkabı sadece ayakkabı değildir’. Ayakkabı geçiştirilemez, göz ardı edilemez.
Ayakkabı sıradan bir tercih hiç değildir. Ruh halimizin şifresidir ayakkabılarımız…
Diyelim tembel, rahat, kendi halinde bir günümüzde spor ayakkabılarla dolanırken aşık olduğumuzda vücudumuzu şekillendiren şahane stilettolara koşmamız sebepsiz değildir.
Giydiğimiz her ayakkabının bir sebebi ve hikayesi vardır.
Zaten bilim adamları da üşenmemiş araştırmış; yeni bir çift ayakkabı satın almak vücuttaki dopamin seviyesini tavana çıkarıyor, ruh halimize ilaç gibi gelip, enerji veriyormuş. O yüzden ayakkabı almak başka alışveriş düşkünlüklerinden ayrılıyormuş.

Artık mazeretimiz de hazır, kimse gözümüzü diktiğimiz şahane ayakkabılar için ¨Şimdi bunu almana gerek yok¨ diyemez. Var! Bir kadının her zaman yeni bir ayakkabıya ihtiyacı var.

İmdat anında da hizmetimizde FLO var.Çünkü FLO’da yok yok. Yazlık alışveriş için şöyle bir dolandım da neler buldum neler. Bir kere rengarenk dolgu topuklu ayakkabıları yazın şehir için mükemmel seçim. Hem yüksek ve kadınsı hem de dolgu topuk olduğundan süper rahat.Gerçi benim yavruağzı rengindeki altı hasır dolgu topuklularıma annem anında el koydu ama annemize canımız feda.


Gelelim asıl beni kalbimden vuran Flo’lara; tabii ki neon renkli parmak arası sandaletler. At bavuluna başka bi’şey arama. Giy şortunla, kısa elbisenle, eteğinle… yaz tatillerinde şık parmak arası sandalet kadar kullanışlı ne olabilir. Pembesi, yeşili, sarısı, mavisi hepsi nefis giyilir.


Biliyorsunuz bu sezon espadril modası da es geçilebilecek gibi değil. Her yer espadril. Tabii onların da rahatlarını bulmak ayrı bir sanat. Bazıları suntada yürüyor hissi veriyor bazıları da ayakları pide gibi yayıyor. İşin sırrı doğru espadrili bulmakta.Ne demiştik; arama oradan buradan tıkla al FLO’dan. Mesela benim siyah üstüne çiçekli espadrillerim süper.


Artık gladyatör sandaletler mi istersiniz, kısa paça pantolonların altında nefis duran renkli topuklular mı, yaz davetlerine-düğünlerine giyinmelik pırıltılı olanlardan mı, şehirde koştururken rahat ama şık olmak için spor ayakkabı, seçeneklerinden mi bilemiyorum. Ama istediğiniz her neyse mağaza mağaza dolaşmadan şöyle oturduğunuz yerde uzatın ayaklarınızı, alın çayınızı, tıklayın FLO’ya, dalın ayakkabıların büyülü dünyasına, ayaklarınız da yazınız da renklensin FLO’larınızla.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar