Plaj Çantanızda Olması Gerekenler FloBlogger / 27.07.2018 Plaj Çantanızda Olması Gerekenler Bayram tatilinin yaklaşmasıyla birlikte tatil hazırlıkları hız kazandı. Peki, denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarırken plaj çantamızın olmazsa olmazlarını ne kadar biliyoruz?

Havuza veya denize giderken biz kadınlar her zaman eşyalarımızın rahatlıkla sığabileceği büyük çantalar tercih ederiz. Özellikle hasır çantalar bu yazın en gözde parçası! Enerjinizi yansıtacak bir çanta seçmekle başlayabiliriz.1. Öncelikle çantamızdan eksik etmememiz gereken ilk parça güneş gözlüğü veya büyük bir şapkadır. Güneşin keyfini çıkarırken zararlı ışınlardan da korunmak gerektiğini unutmayalım. 
2. Çantanızı ağırlaştırmayacak suyu daha hızlı emen hafif havlular tercih etmelisiniz. Bu yıl rengarenk ve sloganlı mayolar, bikiniler gibi renkli ve desenli havlular çok moda.
3. Tabii ki de cilt bakımını unutmadık. Cildinizi bronzlaştırırken aynı zamanda koruyacak güneş kremi ve güneş yağı tercih etmelisiniz. Güneşten en çok etkilenen ve unutulan şeylerden biri de dudaklarımız! Dudak bakımını da es geçmeyin ve yanınıza sevdiğiniz bir nemlendirici alın.

4. Yedek bikini veya mayo alarak gün içinde hem ıslak kalmaktan kurtulabilir hem de farklı modeller giyerek gününüzü renklendirebilirsiniz.
5. Efil efil pareyo ve kimonosuz elbette olmaz. Yüzme ve güneşlenme dışındaki zamanlarda; kafe, bar ya da restoranda otururken giyeceğiniz transparan veya keten kumaşlardaki elbiseler ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 


Şimdi en güzel plaj çantası modelleri internete özel fiyatlarla FLO.com.tr'de!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar