Sağlıklı Adımlar İçin Flotomic FloBlogger / 23.10.2019 Sağlıklı Adımlar İçin Flotomic Günün tüm yükünü ayaklarımız taşır, gereken özeni göstermediğimiz takdirde yaşam kalitemiz olumsuz etkilenebilir.

Ayakta dururken veya yürürken karşılaşılan güçlükler, ilk olarak ayak kas ve eklemlerimizi, ardından omurga sistemimizi daha sonra da vücudumuzun farklı bölgelerinde ağrılara sebep olur. Vücut sistemimizin her noktasını ayaklarımız etkiler. Bu açıdan baktığımız zaman ayaklar, en önemli ve dikkat etmemiz gereken organlarımızdan biridir.

Yorulan ayaklarımızın ileride bir problemle karşılaşmaması için nelere dikkat etmeliyiz birlikte inceleyelim.

Günlük ayak bakımımızı ihmal etmemeli,

Ölü hücreleri mutlaka temizlemeli,

Ayaklarımızı mutlaka dinlendirmeli ve

En önemli faktörlerden biri de ayakkabı ve çorap seçiminize özen göstermelisiniz.

Eğer ayak bileği, diz, kalça ya da bel ağrısı çekiyorsanız aslında ayağınızda bir problem olabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için FLO mağazalarında yaptırabileceğiniz ayak basınç analizi ile kişisel tabanlığınızla ayağınızdaki sorun çözülür ve ileride oluşabilecek ayak problemlerinizi engellemiş olursunuz.

Ayağınızdaki sorunların günlük hayatınızdaki konforunuzu etkilememesi adına Flotomic’in size sunduğu ayrıcalıkları keşfetmek için sizi FLO mağazalarına bekliyoruz.

Sadece 5 dakikada ayak tipinize göre tabanlık! 


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar