Sevgililer Günü Hediye Önerileri FloBlogger / 06.02.2018 Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri:


Sevgililer Günü'ne günler kala çiftleri de inceden bir telaş sardı. 'Ne hediye alsam? Abaca beğenir mi? Pahalı mı olmalı? Ucuza kaçamam! '' düşünceleri zihninizin içinde dolaşıyor. Biliyoruz :)  Biz de sizi bu Sevgililer Günü'nde hediye çıkmazından kurtarmak için muhteşem hediye önerileri derledik. İnanıyoruz ki; ister erkek ister kadın olsun kimse bu modellere karşı koyamaz!Eğer kız arkadaşınızı  mutlu etmek için bir yol varsa; o da mutlaka kırmızı stilettolardan geçiyor diyebiliriz. Bu özel günde, özel bir akşam yemeği planlıyorsanız, önceden hediyenizi vermenizde fayda var. Hediyenizi verdiğinizde gözlerinin parladığını siz de fark edeceksiniz. Ve o akşamki zarafeti inanın göz kamaştıracak :)

 


'' Benim kız arkadaşım kırmızıdan pek hoşlanmaz.'' diyorsanız hiç endişelenmeyin! Emin olduğumuz bir şey varsa o da kadınların ayakkabılara  kayıtsız kalamadığı. Sevgilinize sezonun en popüler ve modern görünümlü botlarını hediye edebilirsiniz. Üstelik son derece trend olan  modeller sayesinde oldukça incelikli ve zevkli olduğunuzu düşünecektir.


Ayakkabıdan başka bir alternatif düşünüyorsanız, kadınların bir başka zaafı olan çantalara odaklanabilirsiniz. Hem zarif hem de kullanışlı modellerle  O'nun gönlünü bir kez daha kazanacağınız kuşkusuz. Ayrıca renk olarak  siyah ya da gri ağırlıklı renkleri tercih ederseniz; hem beğeni endişesi yaşamaz hem de her kıyafetiyle rahatlıkla kullanabileceği bir hediye vermiş olursunuz.Söz konusu ayakkabılar olduğunda  erkeklerinde  bu konuda hassas ve seçici olduğunu biliyoruz. Siz de, bu Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşınıza ayakkabı almak istiyorsanız, O'nun hem ofis ortamında hem de  günlük  olarak severek kullanacağı casual modellere yönelebilirsiniz.
Erkek arkadaşınız klasik bir stile mi sahip? O zaman sezonun  modern klasiklerinin en gözde modellerinden birini hediye edebilirsiniz. Modern klasik ayakkabılarla  hem imajına yakışır bir görünüm sunarken hem de klasik  modellerin sıkıcı kalıplarının dışına yönlendirebilirsiniz.

Ve son olarak sneakerlar! Tarzına ve rahatına düşkün her erkeğin alabileceği en güzel hediye  sneakerlar olabilir. O'nu hem rahat ettirecek hem de karizmasına ayrı bir hava katacak sneaker modelleriyle bu Sevgililer Günü'nde sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Bir süre sonra aldığınız sneakerları ayağından hiç çıkarmadığını siz de fark edeceksiniz :)

Hala hediye konusunda bir karar veremediyseniz  www.flo.com.tr adresinden birbirinden şık ve güzel ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz. Üstelik Sevgililer Günü'ne özel indirim kodu fırsatı FLO.com.tr' de sizi bekliyor!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar