Siyah Sneaker Trendi FloBlogger / 17.09.2018 Siyah Sneaker Trendi İster yaz ister kış olsun, siyah sneakerlar her mevsim joker parçalarımız. Üstelik her kombinle uyum sağlıyor oluşu bize her kararsız kaldığımız anda anında çözüm sunuyor. Biz de sizler için sezonun trendleriyle uyum sağlayacak olan en yeni sneaker modellerini derledik!Sezonun trend görünümü uzun etek ve sweatshirtler, siyah sneakerlara belki de en yakışan kombin önerisi olabilir. Yüksek bel uzun eteklerinizi, kısa sweatshirlerinizle kombinleyin ve tabii ki siyah sneakerlarınızı unutmayın.


Dar paça kot, ceket ve tshirtler. Doğal bir sokak görünümünün en yakın  dostu ise siyah sneakerlar! Ne renk tercih ederseniz edin, bu görünüme siyah sneakerlar rahatlıkla uyum sağlayacaktır.

Ve tabii ki elbiseler! Siyah sneakerların elbiselerle olan müthiş uyumu hem hızlı bir stil hem de hızlı bir şıklık sunuyor. Uzun ceketlerinizin altına giyeceğiniz diz üstü elbiseler ve siyah sneakerlarla kısa sürede modern ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.


Şimdi sezonun en trend  siyah sneakerları FLO'ya özel indirimlerle. Şimdi www.flo.com.tr adresini ziyaret edin, en güzel modellere en uygun fiyatlarla sahip olun!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar