Sokak Modasının Son Trendleri FloBlogger / 09.11.2018 Sokak Modasının Son Trendleri Uzun zamandır moda dünyasını kasıp kavuran sokak modası, sonbaharın sonlarına doğru da iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Sonbahardan kışa geçtiğimiz bu dönemde kumaşlar ve tavırlar oldukça değişti. Fakat sokak modası hala cool tavrını sürdürmeye devam ediyor.Midi Boy etek ve bol kazaklarınızı taba botlarla kombinleyin:

Üzerine ne giyersek giyelim ayrı bir şıklık yakalayan midi boy etekler bu defa da karşımıza oversized kazaklarla çıkıyor. Pastel tonlardaki kazakların altına, gri veya gümüş rengi midi boy tercih ederek sokak modasının en yeni görünümünü rahatlıkla stilinize uygulayabilirsiniz. Tabii ki altına bootie veya postal tercih ederek, bu stili kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kalın yünlü ceketlerin postallarla muhteşem uyumu:

Hem sıcak hem de yumuşacık bir trend! Sıklıkla koyun yününden tercih edilen ‘’shearling’’ adı verilen bu ceketler başlı başına bir stil noktası. Skinny jeans ve bluzlerinizle ya da nasıl dilerseniz öyle kullanacağınız bu ceketlerin altına postallar oldukça yakışacaktır.


Ekose desenleri bir de sneakerlarla deneyin:

Ekoseler de her sezon bir şekilde trend listesinde yer almayı başaran desenler arasında. Bu sezon ekose desenler hem takım olarak hem de yağmurluklarda sıkça karşımıza çıkıyor. Hem sokak hem de ofis stilinize uyarlayabileceğiniz ekoseli kombinleri, sneakerlarla kombinleyerek modernize edebilirsiniz.

Şimdi  Sokak Modasının en trend ayakkabı modellerine FLO'nun avantajlı fiyatlarıyla sahip olmak için hemen tıklayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar