Sonbaharda Son Moda FloBlogger / 01.10.2018 Sonbaharda Son Moda2018/2019 Sonbahar/Kış sezonunun trendleri sokakta kendini göstermeye başladı. İhtişamını güçlü kadın imajından alan trendler, ilk olarak egzotik hayvan desenleriyle kendini gösteriyor. Bu sezon, bolca göreceğimiz leopar ve zebra desenler kendine güvenen kadınlar için güçlü bir stil.Sonbahar- Kış sezonunun her dönem vazgeçilmezi deri, bizi şaşırtmayarak yine gündemde. Hem ceketlerde hem de elbiselerde kendini gösteren deri form, gece şıklığı için de oldukça ideal.

Kat üstüne kat bir stil bu sezonun gözdeleri arasında. Bol kumaş pantolonlarınızın üzerine giyeceğiniz uzun hırkalar ve oversized montlarla, siz de bu trende uyum sağlayabilirsiniz. Fakat uyarmakta fayda var; kilo probleminiz varsa bu akım pek de size uygun değil.Trendler 70’li yıllardan vazgeçemiyor. Yine ilhamını 70’lerden alan bej, çikolata, kiremit ve kestane renklerini bu sezon sıklıkla göreceğiz. Vintage akımın aksine bu renkler, yeni formlarda karşımıza çıkıyor.

Siz de son modaya uyum sağlamak istiyorsanız, en trend ayakkabı modelleri için www.flo.com.tr adresini hemen ziyaret edin!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar