Tatil Bavulunda Neler Olmalı? FloBlogger / 29.05.2019 Tatil Bavulunda Neler Olmalı? Yaklaşan bayram, yaz tatilleri derken konforlu bir tatil geçirmek istiyorsanız bavulunuzu eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız. Tatilinizi düzenli geçirebilmeniz için size ufak tüyolar hazırladık.

Tatile giderken yanımıza alacaklarımızı belirlerken kafamızın karışması hepimizin ortak noktası değil mi?


Öncelikle nasıl bir büyülükte valiz istediğinizin kararını vermelisiniz ki içine koyacaklarınızı ona göre hep birlikte seçelim. Küçük, orta, büyük valiz ve istediğiniz renk seçenekleri ile sizi FLO’da bekliyor. Bavulu halletik. Sıra geldi kıyafetlere…

Yaz mevsiminde giydiğiniz kıyafetlerinizin çok yer kaplamadığını düşünüyoruz. Özellikle sizin de en sevdiğiniz parçalar plaj malzemeleri olmuyor mu? Elbise, şort, etek, tişört, bikini ya da mayo, plaj havlusu, plaj çantası, güneş gözlüğü ve tabii ki kıyafetlerinizin altına giyeceğiniz sandaletlerinizi bavulunuza koymayı unutmayın. 

Olmazsa Olmazlar


Tatiliniz boyunca gideceğiniz gün sayısını hesaba katarak kıyafetlerinizi hazırladınız. Tabii ki unutulmaması gereken eşyalarımızın ilk sırasında kişisel bakım eşyalarınız yerini alıyor. Diş fırçası, diş macunu, makyaj malzemeleriniz, güneş kremleriniz vs. Son dokunuşları tamamladıktan sonra valiziniz hazır!

Tatilinizi konforlu ve rahat hale getirecek alternatifler için flo.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.


Şimdiden iyi tatiller 😊


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar