Ünlü Gezgin Mücahit Muğlu Lumberjack ile Yola Çıktı! FloBlogger / 09.10.2017 Ünlü Gezgin Mücahit Muğlu Lumberjack ile Yola Çıktı!

Ünlü Gezgin Mücahit Muğlu Lumberjack ile Yola Çıktı!


‘’Her yolun bir öyküsü vardır, öykümü yaşamaya gidiyorum.’’ diyerek yola çıkan gezgin ve fotoğrafçı Mücahit Muğlu, Lumberjack sponsorluğuyla gerçekleşen İzlanda gezisini tamamladı.Instagram’da, dünyanın ve Türkiye’nin pek çok yerinden paylaştığı doğa fotoğraflarıyla fenomen olan ve büyük bir beğeniyle takip edilen Muğlu şimdiye kadar Fransa, İspanya,Sırbistan, Hollanda,İtalya, Gürcistan gibi pek çok ülkeyi gezdi.


10 Ekim Salı günü yolculuğuna başlayan ünlü gezgin, yaklaşık 15 gün boyunca İzlanda’yı gezerek ve objektifine takılan müthiş doğa görünümlerini ve muazzam güzellikteki kuzey ışıklarını takipçileriyle paylaştı.Ayrıca, Lumberjack instagram hesabında Mücahit Muğlu'nun paylaştığı son postun (repost) altına, gideceği son ülkeyi yorum yazarak doğru tahmin eden 1 kişiye Muğlu'nun bir sürprizi olacak.
 Siz de Instagram’da @mucahitmuglu ve @lumberjacktr hesabını takip ederek doğanın müthiş güzelliğine tanıklık edebilir ve belki de sürpriz hediyenin sahibi 

olabilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar