Seçiminizi Daraltın
Kategori Ürün Grubu
Cinsiyet
Renk
 • Şeffaf
 • Beyaz
 • Çok Renkli
 • Aksesuar Beden
  Beden Grubu
  Fiyat
   5TL
   450TL
  Marka
  Sıralama:
  Görünüm:
  Fiyaka
  Fiyaka Çok Renkli Erkek 594
  Erkek Aksesuar
  42,99 TL
  Flo
  Turuncu Unisex Bağcık
  Erkek Aksesuar
  5,00 TL
  %25 İndirimli
  Woly
  0Piay18G552 Renksiz Unisex Tabanlık
  Erkek Aksesuar
  29,99 TL 39,90 TL
  %30 İndirimli
  Nike
  Sx4700-001 Siyah Unisex Uzun Soket Çorap
  Erkek Aksesuar
  34,93 TL 49,90 TL
  Vk Tasarım
  Valiz Kilifi Set Mavi Unisex Valiz Kılıfı
  Erkek Aksesuar
  119,99 TL
  Badbear
  Atk3001 Beyaz Unisex Atkı
  Erkek Aksesuar
  49,98 TL
  Fiyaka
  Fiyaka Çok Renkli Erkek 5 Li Soket Çorap
  Erkek Aksesuar
  29,99 TL
  Fiyaka
  Fiyaka Çok Renkli Erkek 3 Lü Soket Çorap
  Erkek Aksesuar
  18,99 TL
  Fiyaka
  Fiyaka Çok Renkli Erkek 3 Lü Soket Çorap
  Erkek Aksesuar
  18,99 TL
  Fiyaka
  Fiyaka Çok Renkli Erkek 3 Lü Soket Çorap
  Erkek Aksesuar
  18,99 TL
  %39 İndirimli
  Woly
  9Fiay18G054 Renksiz Unisex Fırça
  Erkek Aksesuar
  10,99 TL 17,90 TL
  %41 İndirimli
  Garamond
  Taba Erkek Kemer
  Erkek Aksesuar
  9,99 TL 16,99 TL
  %20 İndirimli
  Kinetix
  Siyah Koyu Gri Gri Unisex Bere
  Erkek Aksesuar
  15,99 TL 19,99 TL
  %41 İndirimli
  Garamond
  Kahverengi Erkek Kemer
  Erkek Aksesuar
  9,99 TL 16,99 TL
  %28 İndirimli
  Puma
  88749702 43/46 Puma Sneak Beyaz Unisex Patik Çorap
  Erkek Aksesuar
  24,99 TL 34,90 TL
  Puma
  88749702 39/42 Puma Sneak Beyaz Unisex Patik Çorap
  Erkek Aksesuar
  34,90 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Siyah Unisex Bandana
  Erkek Aksesuar
  62,30 TL 89,00 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Mor Unisex Eşya Torbası
  Erkek Aksesuar
  69,30 TL 99,00 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Mor Unisex Eşya Torbası
  Erkek Aksesuar
  69,30 TL 99,00 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Mor Unisex Eşya Torbası
  Erkek Aksesuar
  69,30 TL 99,00 TL
  %50 İndirimli
  HIGH PEAK
  Siyah Unisex Sırt Çantası
  Erkek Aksesuar
  449,50 TL 899,00 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Lacivert Unisex Sırt Çantası
  Erkek Aksesuar
  272,30 TL 389,00 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Siyah Unisex Kulak Bantı
  Erkek Aksesuar
  34,30 TL 49,00 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Siyah Unisex Boyunluk
  Erkek Aksesuar
  59,50 TL 85,00 TL
  %30 İndirimli
  LOWE ALPINE
  Kırmızı Unisex Kulak Bantı
  Erkek Aksesuar
  34,30 TL 49,00 TL
  %40 İndirimli
  Puma
  Kırmızı Siyah Erkek Tozluk
  Erkek Aksesuar
  23,99 TL 39,99 TL
  %31 İndirimli
  Adidas
  Adidas Basic Fitted T24 Siyah Gri Erkek Atkı
  Erkek Aksesuar
  44,99 TL 64,99 TL
  Nike
  Ayakkabı Çantası
  Erkek Aksesuar
  59,99 TL

  Erkek Aksesuar

  Kıyafetlerimizi tamamlarken, hava şartları be olursa olsun, görünümümüzü tamamlamak konusunda yardım aldığımız pek çok farklı aksesuar var. Aksesuarlar kıyafetimizi tamamlamak yanında sağladıkları kolaylıklarla yanımızdan ayırmadığımız ürünler haline geliyorlar. Önce kemer ve çoraplardan başlayalım. Bir erkeğin kıyafetini öncelikle tamamlayan ürünler kemer ve çorap. Özellikle duruma uygun bir çorap seçimi kıyafetimizin kendini doğru yansıtması için çok önemli. Kışın bizi soğuğa karşı koruması için giydiğimiz çoraplar yanında özellikle spor ve yürüyüş ayakkabıları ile beraber kullandığımız kısa çoraplar da büyük önem taşıyor. Sportif performans esnasında ayağımızın rahat etmesi, performansımızı arttıran bir unsur. Ayağın ayakkabı içerisinde kaymasını önlemek, darbelere karşı önleyici olmak yanında çorabın belki de en önemli görevi, ayakkabı içerisindeki nemi kontrol ederek, hem ayak sağlığımızı koruması hem de kötü kokuların oluşmasını maksimum seviyede engellemesi. Yaptığınız aktivite ne olursa olsun, farklı bir model ve seçenekte çorabın ayağınızda olduğuna emin olun.

   

  Kemerler de hiç kuşkusuz büyük önem taşıyor. Jean için kullandığımız geniş tokalı seçeneklerden, kumaş pantolonlarımızda kullandığımız dar tokalı şık modellere kadar kemerler özellikle erkek kıyafetinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Sportif pantolonlarımız ve şortlarımızla beraber kullandığımız kumaş kemerler de sportif şıklık açısından oldukça güzel bir alternatif oluşturuyor. Deri dar tokalı kemerleri kumaş ve kanvas pantolonlarınızla rahatlıkla kullanabilir, takım elbiseniz ve ayakkabınız ile uyumlu bir renk tercih ederek çizginize bir bütünlük kazandırabilirsiniz. Jean pantolonlarda kullandığımız kemerlerde kullandığınız spor ayakkabı, sneaker, loafer, bot, oxford ve marin modellerle oldukça uyumlu bir görüntü oluşturur. Size önerimiz, jean pantolon ile kullandığınız kemerlerin ayakkabı seçeneğiniz ile benzer tonlarda olması, böylece sportif görüntünüzü klasik bir çizgi ekleyerek şık bir görünüm elde edilebilir. Bunun yanında alternatif kumaş kemerlerle de değişik tonlarda renkler deneyerek fark edilen bir stil yakalayabilirsiniz.

   

  Peki ya gözlükler. Gözlükler de kıyafetimizin ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor. Yaz veya kış güneşin zararlı etkilerinden korunmanın en etkin yolu olan gözlükler de erkek kıyafetinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Seçtiğiniz saç stili ve kıyafetinize uygun bir gözlük, bulunduğunuz ortamda kolayca fark edilmenizi sağlayacak. Bir yandan sağlığınızı korurken bir yandan da stilinizle iyi bir etki yaratacaksınız. Gözlüklerinizi de farklı renk ve tonlarda seçerek saç stili ve renginize uygun bir bütünsellik yakalayabilirsiniz. Güneş gözlüğü alırken gözünüzün etrafında yeterince geniş koruyucu bir alan oluşup oluşmadığına bakın, böylece güneşe karşı koruyuculuk daha da etkin şekilde sağlanmış olacak. Bunun yanında gözlüğünüzün köprü bölümünün burnunuz ile uyumlu olduğuna ve sizi rahatsız edip etmediğini kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Gözlüklerin her iki yönde yüzünüzü sıkıştırıp sıkıştırmadığını kontrol edin . Bu şekilde daha konforlu bir gözlük kullanımı sağlayacaksınız.

   

  Bir erkeğin cüzdanı, stili için tamamlayıcı bir unsur halini alıyor. Cüzdanınızı seçerken kartlarınız, yanınızda taşımak istediğiniz nakit para miktarını düşünün, fazlaca dolgun ve yıpranmış bir cüzdan şık görünmeyecektir. Cüzdanınızın sizin için bir yansıma olduğunu unutmayın. Paranızı ve değerli kartlarınızı nasıl koruduğunuzu gösterdiğiniz cüzdan, aynı zamanda kişiliğinizin başka bir yansıması olarak ortaya çıkıyor. Kıyafet ve stilinizi tamamlayan bu ürünü seçerken doğru tercihi yaptığınıza emin olun. Kısa doğa yürüyüşleri ve sık sık aktif bir yaşam stiliniz varsa, suya dayanıklı malzemeden üretilmiş ve cırtlı modelleri kullanmanızı öneriyoruz. Şık bir takım elbise ve kıyafetle iyi bir deri cüzdanın yerini hiç bir şey tutamaz. Kullandığınız cüzdanın görüntünüz ile tutarlılık göstermesi önemli bir nokta.

   

  Aksesuarlardan bahsetmişken değer verdiğimiz ayakkabılarımızın korunması ve ilk günkü formlarını korumasını da önemsiyoruz. Ayaklarımıza bakan ayakkabılara kısa bir zaman ayırarak yapacağımız küçük bakımlar, ürün ömürleri boyunca bize sağlıklı bir hizmet vermelerini sağlayacaktır. Evinizde ve ofisinizde küçük bir fırça ve ayakkabı parlatıcı sprey ve boyalardan bulundurmanızı öneriyoruz. Arada sırada yapacağınız ufak dokunuşlar görüntünüzün her zaman parlamasını sağlayacak. Ayakkabılarınızın konforunu kullanacağınız ekstra taban destekleri ile sağlayabilirsiniz.

   

  Aksesuarlar tabi ki bu ürün gruplarıyla sınırlı değil. Kış günlerinde ve soğuk havalarda kullanacağımız bere ve şapkalar da büyük bir önem taşıyor. Yazın bizi güneşten koruyan şapkalar, kışın da soğuğa karşı iyi bir koruma sağlıyor. Sert rüzgarlı ve yağışlı havalarda da mutlaka bir bere kullanmanızı öneriyoruz. Hem kışlık spor kıyafetinizi şık bir biçimde tamamlayacaksınız hem de kendinizi soğuğun ters etkilerinden korumuş olacaksınız. Kışın sert havasında bereler kadar atkı ve eldivenler de çok kullanışlı aksesuarlar. Kıyafetinize, kullandığınız mont ve bereye uygun seçeceğiniz atkı da sizi kışın sert etkilerinden koruyacaktır. Ellerinizi iyi bir eldivene emanet etmeniz yerinde olacaktır. Kışın keyfi bu aksesuarlarla daha da iyi çıkıyor. Yağmurlu ve karşı bir havada yapacağınız yürüyüşler, kısa bir koşu veya kısa bir doğa gezintisi, bu sayede kendinize ayırdığınız zaman daha da kaliteli hale gelecektir.

   

  FLO Aksesuar Seçkisi FLO müşterisinin artan ihtiyaçlarını göz önüne alarak geniş bir ürün gamından oluşan bir aksesuar koleksiyonunu kullanımınıza sunuyor. Gözlükten, cüzdana, çoraptan, bereye, ayakkabı boyasından, özel ayakkabı tabanlıklarına kadar aradığınız pek çok malzemeyi FLO’nun sizin için hazırladığı seçki içerisinde bulacaksınız. Deri, kumaş, yüksek kalite tekstil malzemelerden üretilen aksesuarlarımızı sizin konforunuzu ve sağlığınızı düşünerek bir araya getirdik. Nike, Adidas, Slazenger, Quiksilver, Vans, Hummel, Woly gibi pek çok seçkin markanın bir arada sunulduğu bu seçki ihtiyaçlarınız göz önünde tutularak hazırlandı. Online mağazamız ve Türkiye’nin dört bir yanında yer alan mağazalarımızla müşterilerimize geniş bir ürün grubunda hizmet verirken, satış temsilcilerimiz sorularınıza cevap vermek için mağazalarımıza ziyaretinizi bekliyor.

  Kapıda Nakit Ödeme
  İnternetten ayakkabı alışverişi flo.com.tr ile çok kolay.
  60 Gün İade
  flo.com.tr'den almış olduğunuz ve hiç kullanmadığınız ürünleri 60 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.
  Kargo Bedava
  flo.com.tr'den yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
  0850 290 3 356
  Müşteri hizmetlerimiz çağrılarınıza haftanın 7 günü 09.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  FLO Sağlıklı Ayakkabı
  FLO sağlığınızı düşünür. Rahat oldukları kadar ayak sağlığınızı düşünen 5 nokta teknolojisi sadece FLO'da.
  Müşteri Hizmetleri Kurumsal
  © 2019 FLO.COM.TR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
  MNM