Nike Modelleri

Nike – FLO

Yunan mitolojisindeki Zafer Tanrıçası Nike’tan ilhamını alan spor ayakkabı ve spor giyim markası Nike, sezon ve outlet ürünleriyle FLO’da sevenleriyle buluşuyor. “Just do it!” sloganıyla dünyanın her köşesinden insanı harekete geçirmeyi hedefleyen Nike, bugün spor ayakkabı deyince aklımıza ilk gelen markalar arasında bulunuyor.

Nike Kadın Spor Ayakkabı

İster spor salonunda, ister sokakta, ister iş yerinde Nike kadınların vazgeçilmezlerinde ilk sırada yerini alıyor. Sportif ve şık kavramlarını bir araya getiren Nike sneaker’lar özellikle günlük hayatta en çok tercih edilen Nike modelleri arasında bulunuyor. Spor türlerine göre ayrılan Nike ayakkabı modelleri arasında yumuşak tabanlı basketbol ayakkabıları, sağlamıyla öne çıkan fitness ayakkabıları ve dayanıklı koşu ayakkabıları bulabilir ve sevdiğiniz sporu yaparken Nike rahatlığını sonuna kadar hissedebilirsiniz. Rahatlığı ve dikkat çekiciliği aynı potada eriten Nike kadın spor ayakkabıları ve Nike kadın sneaker modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonun da en çok tercih edilenleri arasında bulunuyor. Nike Air Max, Nike React, Nike Zoom ya da Nike Flyknit gibi Nike kadın ayakkabı modellerini FLO güvencesiyle ve taksit imkânlarıyla satın almanız mümkün.

Nike Erkek Spor Ayakkabı

Nike erkek ürünleri, zamanın ötesine geçmiş tasarımları ve rahatlıklarıyla senelerdir zirvedeki yerini koruyor. Koşu ayakkabısı, sneaker, basketbol ayakkabısı ve futbol ayakkabısı modelleri sıkça tercih edilen Nike, günlük giyimin olmazsa olmaz parçalarını sportif erkeklere sunmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı Nike erkek ayakkabı seçenekleri FLO’da sizi bekliyor.

Nike Çocuk Spor Ayakkabı

Ayak sağlığı, söz konusu gelişim çağındaki çocuklar olunca daha da fazla önem kazanıyor. Hava alan tekstil ürünleri ve ortopedik tabanlarıyla Nike erkek çocuk ayakkabıları ve kız çocuk ayakkabıları ayak sağlığını fazlasıyla ciddiye alıyor. Tarz sahibi çocukların severek giydiği Nike çocuk ayakkabıları farklı desen ve renkleriyle her sezon beğeni toplarken yeni yeni adım atmaya başlamış bebekler için de farklı ayakkabı modelleri unutulmuyor. Bebek ve çocuk ayakkabı tercihinizi Nike’tan yana kullanarak minikleri mutlu edebilirsiniz.

Nike Spor Giyim ve Aksesuar

Nike ayakkabılarınızı tamamlayacak en güzel parçalar yine Nike tarafından üretiliyor. Renk renk ve desen desen tayt ve spor sütyeni çeşitleri; sporu hayatının vazgeçilmezi haline getirmiş kadınlar tarafından tercih ediliyor. Hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullandığı Nike spor çantası modelleri de FLO’da yerlerini almış durumda. Ayrıca çorap, şapka, atkı, bere ve eldiven gibi Nike ürünlerini de FLO çatısı altında bulabilirsiniz.