"Çocuklar için birlikte adım atalım"
sloganıyla başlattığımız Turuncu Bağcık projesi, ilkokul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza yeni bir çift ayakkabı sağlayan bir dayanışma kampanyasıdır.

Satın alacağınız Turuncu bağcıklarla oluşturulan kaynak Flo' nun katkılarıyla iki katına çıkarılacak, Türk Kızılayı aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacaktır.

Bugüne kadar

5
0
0
0
0
0

adet Turuncu Bağcık'a ulaşıldı

Desteğiniz için teşekkürler

1 adet

Turuncu bağcık

5

Elde edilen gelir

FLO'nun katkılarıyla 2 katına çıkarıldı

50.000

çocuğa ulaştırıldı

Hedefimiz

1.000.000

turuncu bağcık

FLO MAĞAZACILIK OLARAK "ÇOCUKLAR İÇİN BİRLİKTE ADIM ATALIM" ÇAĞRISIYLA

İlkokul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımızın soğuk kış aylarında yeni bir çift ayakkabı ile okullarına daha mutlu gitmelerini sağlamak amacıyla duyarlı ve dayanışmacı insanlarımızı harekete geçiriyoruz.
Diyoruz ki: "Gelin, FLO Mağazalarımız veya e-ticaret platformumuz www.flo.com.tr ’den Turuncu Bağcıklarımızı 5TL’ye satın alın Gönlünüzden koptuğunca alacağınız Turuncu Bağcıklardan elde edilen gelirle ihtiyacı olan çocuklarımız için bir kaynak yaratalım. FLO Mağazacılık olarak; sizlerden gelen desteği daha da büyütmek için yaratılan kaynak kadar bizler de katkıda bulunalım. Hep birlikte ortaya çıkartacağımız bu kaynakla ihtiyaç sahibi çocuklarımıza FLO standartlarında yeni ayakkabılar üreteceğiz ve onların kendilerini daha mutlu hissetmeleri için katkıda bulunmuş olacağız.
150 yıldır daima ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan KIZILAY proje ortağımız. İhtiyaç sahibi çocuklara ulaşmamızı ve ayakkabıların dağıtımını KIZILAY sağlayacak.
Turuncu Bağcık dayanışmanın bir sembolü, birlikten kuvvet doğar atasözünün güzel bir örneği. Gelin hep birlikte bunun bir parçası olalım!
GELİN TURUNCU BAĞCIK KAMPANYASI İLE BİRLİKTE ADIM ATALIM VE ÇOCUKLARIMIZIN AYAKLARINA BİR ÇİFT AYAKKABI OLALIM.