Seçiminizi Daraltın
Kategori Renk
 • Fiyat
   49TL
   350TL
  Marka
  Sıralama:
  Görünüm:
  Travel Soft
  Şampanya Unisex Büyük Valiz
  Valiz
  349,99 TL
  Travel Soft
  Şampanya Unisex Orta Valiz
  Valiz
  299,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Orta Valiz
  Valiz
  299,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Küçük Valiz
  Valiz
  249,99 TL
  Travel Soft
  Gümüş Unisex Büyük Valiz
  Valiz
  329,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Büyük Valiz
  Valiz
  329,99 TL
  Travel Soft
  Gümüş Unisex Orta Valiz
  Valiz
  269,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Orta Valiz
  Valiz
  269,99 TL
  Travel Soft
  Gümüş Unisex Küçük Valiz
  Valiz
  229,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Küçük Valiz
  Valiz
  229,99 TL
  Travel Soft
  Mürdüm Unisex Büyük Valiz
  Valiz
  299,99 TL
  Travel Soft
  Lacivert Unisex Büyük Valiz
  Valiz
  299,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Büyük Valiz
  Valiz
  299,99 TL
  Travel Soft
  Mürdüm Unisex Orta Valiz
  Valiz
  249,99 TL
  Travel Soft
  Lacivert Unisex Orta Valiz
  Valiz
  249,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Orta Valiz
  Valiz
  249,99 TL
  Travel Soft
  Mürdüm Unisex Küçük Valiz
  Valiz
  199,99 TL
  Travel Soft
  Lacivert Unisex Küçük Valiz
  Valiz
  199,99 TL
  Travel Soft
  Siyah Unisex Küçük Valiz
  Valiz
  199,99 TL
  Garamond
  1226-B Saks Unisex Büyük Valiz
  Valiz
  329,99 TL
  Vk Tasarım
  Valiz Kilifi Büyük Boy Siyah Unisex Valiz Kılıfı
  Valiz
  49,99 TL

  Valiz

  Uzun ya da kısa seyahate çıkmanın en tatsız yanı valiz seçmek ve toparlamaktır. FLO olarak gezi ve seyahatlerinizde kullanabileceğiniz farklı malzeme ve boyutlardan oluşan bir valiz koleksiyonu hazırladık. Valiz tipleri, malzemeler ve kullanım alanlarına birlikte bir göz atamaya ne dersiniz? Valizlerle gezmek sırt çantalarıyla tatile çıkmaktan daha kolaydır. Çoğunda bulunan tekerlekler sayesinde valizlerinizi rahatça istediğiniz yere götürebilirsiniz. Eşyalarınızı rahatça ve düzenli bir şekilde yerleştirebilir, istediğiniz takdirde valizinizi kimsenin açamayacağı şekilde kilitleyebilirsiniz.

   

  Valiz Boyutları

  En pratik seyahat çantası olan valizler küçük, orta ve büyük olarak sıralanabilir. Küçük valizlerin uçak içinde kabine alınabilme olasılıkları mevcuttur. Ancak emin olmak için biletinizi aldığınız hava yolu şirketinden yola çıkmadan evvel kontrol etmenizde fayda var. Büyük Boy Valizler, çoluklu çocuklu, kalabalık aile ile tatile çıkanlar, uzun süreli seyahat olanları olanlar; büyük boy valizler tam size göre. 77,5 x 52,5 x 30,5 cm ölçüleriyle istediğiniz her eşyanızı yanınıza alabileceksiniz. Orta Boy Valizler 67,5 x 46,5 x 27 cm uzunluğundaki ölçüleri ile tek kişilik bir haftadan kısa tatiller için ideal. Aynı süreyi kapsayan ki kişi ve daha fazlası için yine büyük bir valiz seçmenizde fayda var. Küçük Boy Valizler, özellikle bir-iki günlük iş seyahatleri için biçilmiş kaftan olan küçük boy valizler 58 x 35,5 x 22 cm boyutlarındaki ölçülere sahip. İki kişilik günübirlik kaçamak tatiller için de rahatlıkla bu küçük ve şirin valizleri kullanabilirsiniz.

   

  Valiz Özellikleri

  Yorucu seyahatler sırasında valizinizde bulunan minik detaylar işinizi oldukça kolaylaştırabilir. İşe valiziniz için standart dışı bir renk seçerek başlayabilirsiniz. Hava alanı terminallerinde, garlarda, otobüs duraklarında onca kişinin bavulu arasında kendi valizinizi bulmaya çalışmak bir eziyete dönüşebilir. Hatta bazen başkasının seyahat çantası veya valiziyle sizinkinin karışma ihtimali bile ortaya çıkabilir. En iyisi sarı, kırmızı, bordo, lacivert renkli valizlerden birini seçmeye bakın. Bir adım ötesi canlı, dinamik desenli valizlere yönelmek. Herkesten farklı olmak elinizde… Tekerlekler sanki birer iyilik meleği gibi dolu valizinizi taşımanıza yardımcı olacak. İkili ya da dörtlü tekerleklerle hayat daha kolay… Valizlerde bulunan teleskobik kollar tekerleklerle birlikte şahane bir taşıma kombini oluşturuyor. İstediğiniz gibi uzattığınız bu kollarla dünyanın öbür ucuna bile gitseniz valizinizi kolayca istediğiniz yere çekebileceksiniz. Kimi zaman seyahat çantanızın ya da valizinizin üst ve yan taraflarında da kollar bulunur. Bu kollar vasıtasıyla valizi kaldırmak istediğinizde örneğin taşıma bandına yerleştirmeniz ya da almanız gerektiğinde hiç yorulmadan istediğiniz gibi valizinizi yönlendirebilirsiniz. Ayrıca bu ekstra kollara laptop veya omuz çantanızı bağlayarak valizinizle birlikte taşıyabilirsiniz. Valizlerde arzulanan özelliklerden biri de genişleyebilir olmaları. Nedense seyahate gittikten sonra aynı eşyalar dönüşte bir türlü aynı valize sığmaz. Bunda tabii gidilen yerde yapılan alış verişlerin, eşe dosta alınan hediyelerin etkisi büyük. Genişleyebilir valizler işte tam bu anda imdadımıza yetişiyor. Bir de valizin etrafında bulunan ekstra gözler ve cepler hiçbir yere sığdıramadığınız eşyalarınız için bire bir. Bu gözleri, döküldükleri ya da aktıkları takdirde kıyafetlerinize zarar verebilecek kozmetik eşyalarınız için de ayırabilirsiniz.

   

  Valiz Malzemeleri

  Valiz malzemesine gelince hem tekstil malzemeden yumuşak ve esnek valizler hem de poliüretan malzemeden sert ve dayanıklı seyahat çantaları mevcut. Yumuşak olanların genişleme payları daha büyük, daha çok eşya sıkıştırılabiliyor. Buna karşın sert malzemeden yapılmış valizlerin en büyük avantajı her türlü atmaya, tutmaya karşı dayanıklı olmaları. Valizinizin hangi malzemeden olacağına kara verirken valizin kendi ağırlığını da hesaba katın. Bazen dayanıklı malzemeden valizler kendi başlarına çok ağır olabiliyorlar. Bu da içine eşya konulduğunda ağır ötesi olacağı anlamına geliyor. O yüzden valizin boş ağırlık detayını da satın almadan evvel kontrol etmekte fayda var. Kim ekstra bagaj parası ödemek ister ki?

   

  Pratik Valiz Hazırlama Yöntemleri

  Her zaman mümkün olan en az kıyafetle yola çıkmaya gayret edin. Özenle katlanıp valize konmuş ve aynı şekilde geri dönmüş parçalar insanın kendi kendine kızmasına sebebiyet veriyor. İş ya da zevk; her seyahat öncesi bir plan yapın. Nerede, ne zaman, hangi kıyafeti giyebilirsiniz? Davet edildiğiniz yerlerde herhangi bir kıyafet zorunluluğu var mı? Karşılaşabileceğiniz koşulları belirledikten sonra bir liste oluşturun. Yanınıza almayı planladığınız kıyafetler ekstradan en az bir günü de kapsayacak adet ve kombinde olmalı. Böylece ekstra uzatılmış günlere karşı hazırlıklı olmuş olursunuz. Fazladan bir çift ayakkabı almayı da ihmal etmeyin. Valizinizde en alt bölüme ayakkabılarınızı yerleştirebilirsiniz. Öncesinde ayakkabılar için özel imal edilmiş seyahat torbalarını kullanmayı ihmal etmeyin. Kalın kıyafetlerinizi ayakkabınızdan sonra yerleştirebilirsiniz. Kırışabilecek gömlek, ceket gibi parçaları en üste koyun. İç çamaşırlarınız ve çoraplarınız valiz içinde yanlarda oluşan boşluklara girebilir. T-shirt, şort, bermuda ağırlıklı bir seyahat çantası oluşturacaksanız katlamayın, yuvarlayarak rulo haline getirin. Tahmin edemeyeceğiniz kadar yer tasarruf edeceksiniz. En son deodorant, diş macunu gibi hayati önemli kişisel bakım eşyalarınızı seyahat boyu ambalajları ile birlikte bir makyaj çantası veya kilitli plastik torbaya koyarak valizinize yerleştirebilirsiniz. Çocuklar için valiz hazırlıyorsanız aşırı şekilde aman ne isterse yanında olsun mantığıyla tüm gardırobunu valize boşaltıp yola çıkmaya kalkmayın, üzülen yine siz olursunuz. İyisi mi en gerekli olan kıyafetlerinden yedek olabilecek sayı kadarını yanınıza alın. Çocukların seyahatte çabuk terleyebileceklerini, midelerini bozabileceklerini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Mümkünse seyahat çantasını birlikte toplayın. Böylece hem eşyalarının yerini bilir hem de pratik ve düzenli valiz yapmak adına güzel bir alışkanlık edinmiş olur.

   

  Valiz Kılıfları

  Seyahat sırasında valizlerimiz zamanla zarar görüp aşınıyorlar. Otobüs ya da uçağa yüklenirken bagaja yerleştirme sırasında oluşan sarsıntıların etkisiyle valizimiz açılıp bütün eşyalarımızın dökülmesine ya da kaybolması gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bunu minimize etmenin yolu valizimizi özel üretim valiz kılıfları ile kaplamaktan geçiyor. Dayanıklı tekstil malzeme valizi yıpranmalara karşı korurken açılmasının da önüne geçiyor.

   

  FLO seyahat çantası kategorimizde Garamond ve American Tourister markalarının sert ve yumuşak malzemeden yapılmış, mavi, kırmızı, bordo, gri, lacivert gibi dikkat çekici renklerde sunulan, küçükten ortaya, büyük boya kadar her ölçü ve ebatta valiz modellerini uygun fiyat, kapıda ödeme, mağazada değişim ve iade seçenekleri ile bir tık ötenize getiriyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde valiz kılıfı çeşitlerimiz de incelemeniz için sizleri bekliyor.

  Kapıda Nakit Ödeme
  İnternetten ayakkabı alışverişi flo.com.tr ile çok kolay.
  60 Gün İade
  flo.com.tr'den almış olduğunuz ve hiç kullanmadığınız ürünleri 60 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.
  Kargo Bedava
  flo.com.tr'den yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
  0850 290 3 356
  Müşteri hizmetlerimiz çağrılarınıza haftanın 7 günü 09.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  FLO Sağlıklı Ayakkabı
  FLO sağlığınızı düşünür. Rahat oldukları kadar ayak sağlığınızı düşünen 5 nokta teknolojisi sadece FLO'da.
  Müşteri Hizmetleri Kurumsal
  © 2019 FLO.COM.TR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
  MNM